Kino visiem un visur Latvijā

Kino visiem un visur Latvijā

Latvijas Kinematogrāfistu savienības projekts „Kino visiem un visur Latvijā” darbojas kopš 2010. gada un nodrošina gan galvaspilsētas, gan reģionālajām kultūras un izglītības iestādēm  jaunu un senāk uzņemtu latviešu filmu izplatīšanas un kinolektoriju ciklu nepārtraukti visa gada garumā.

Reģionālās kultūras iestādes (mūsu projekta akcents līdz šim bija uz reģionālo izplatīšanu)  ir novērtējušas  un atbalsta mūsu projektu, iesaka sadarbību ar LKS viena otrai un aizvien vairāk sāk pašas interesēties par iespēju izrādīt latviešu filmas.

Kopš 2016. gada esam uzsākuši filmu izplatīšanu arī Rīgā, pārsvarā sadarbībā ar izglītības un sociālajām iestādēmun muzejiem.

Latvijas filmu izplatīšana reģionos notiek, pateicoties ilglaicīgam Valsts Kultūrkapitāla fonda un Nacionāla Kino centra finansiālajam atbalstam.

Piedāvājam:

  • Jaunākās latviešu filmas tūlīt pēc pirmizrādes Rīgā
  • Kinolektorijus ar filmu autoru dalību
  • Palīdzam izvēlēties un nodrošināt kino repertuāru pilsētu un novadu svētkiem, muzejiem un bibliotēkām, skolām un pirmskolas izglītības iestādēm, festivāliem, Muzeju naktij, brīvdabas seansiem un citiem īpašiem pasākumiem.
  • Kārtojam filmu licences ar tiesību turētājiem, izgatavojam video kopijas, piedāvājam reklāmas materiālus.
  • Pēc kultūras un izglītības iestāžu pieprasījuma sameklējam jebkuras latviešu filmas arhīvos, kolekcijās utt.

Kontakti: Ieva Pitruka, LKS projekta “Kino visiem un visur Latvijā” vadītāja,
e-pasts: , tel. 26358150

Seko līdzi projekta aktualitātēm KVVL Facebook lapā:  https://www.facebook.com/KinoVisiemunVisurLatvija/